Národní politika kvality

 

 

Obrázek: Kermi na cestě k excelenci

Kermi na cestě k excelenci

09. 04. 2014

Model nám pomáhá klást si otázky, na které by nás dříve ani nenapadlo se ptát. Když si na tyto otázky pravdivě odpovíte a odpověď zhodnotíte, ukáže vám to, co a kde musíte udělat lépe. Čím více s modelem pracujeme, tím více vidíme potenciálů pro zlepšování. V tom nám model významně pomáhá. Rozhovor Kláry Fouskové s Milanem Šrámkem, vedoucím managementu kvality společnosti KERMI, s.r.o., vítěze Národní ceny kvality v roce 2011, uveřejněný v Perspektivách kvality.

zobrazit celý článek

Obrázek: EFQM model pomůže každé firmě zavést pořádek a nastartovat růst - Ing. Jiří Šimon, ředitel Original Group

EFQM model pomůže každé firmě zavést pořádek a nastartovat růst - Ing. Jiří Šimon, ředitel Original Group

07. 05. 2009

Samozřejmě, bez použití EFQM modelu, bychom možná do našeho cíle také došli, ale s mnohem většími šrámy, za mnohem delší čas a stálo by nás to mnohem více peněz.... EFQM model není nástroj, který pomůže jenom v krizi, pomůže vždy.

zobrazit celý článek

Obrázek: Šel bych do toho znovu - Ing. Lumír Al-Dabagh, ředitel Beneš a Lát

Šel bych do toho znovu - Ing. Lumír Al-Dabagh, ředitel Beneš a Lát

28. 04. 2009

"Můžete postupovat českou cestou a zkoušet všechny slepé uličky, nebo se můžete poučit z nejlepších zkušeností úspěšných firem a postupovat podle manuálu - EFQM modelu," říká Ing. Lumír Al-Dabagh, ředitel společnosti Beneš a Lát, vítěze Národní ceny kvality ČR pro rok 2008.

zobrazit celý článek

 

Zkušenosti s EFQM modelem - abeceda managementu úspěchu

13. 11. 2012

Zkušenosti s EFQM modelem - abeceda managementu úspěchu - zkušenosti firem, které EFQM model vyzkoušely v rámci projektu dotovanému EU.

zobrazit celý článek

 

Mediální partneři Národní politiky kvality: