Národní politika kvality

 

 

Obrázek: Ve Španělském sále byly uděleny prestižní Národní ceny

Ve Španělském sále byly uděleny prestižní Národní ceny

22. 11. 2016

Na slavnostním večeru ve Španělském sále Pražského hradu budou dnes oceněny nejlepší firmy a organizace v programech Národní ceny kvality ČR a Národní ceny ČR za společenskou odpovědnost a udržitelný rozvoj.

zobrazit celý článek

 

E15 - Je čas na zlepšení řízení firmy

12. 05. 2016

E15 - Příloha Řízení kvality 4-2016: Zlepšovat řízení firmy, zvyšovat konkurenceschopnost a zisk jsou nejdůležitější, ale současně i nejtěžší úkoly manažera. Existuje spousta "zaručených" návodů, jak správně řídit firmu, ale jen málokterý se osvědčí v praxi. Jedním z mála, který prokázal vynikající výsledky jak v nezávislých studiích, tak i v denní praxi více než 30.000 evropských firem je Model Excelence EFQM. V těchto dnech jej můžou čeští podnikatelé využít, díky podpoře MPO, za velmi výhodných podmínek.

zobrazit celý článek

Obrázek: Společenská odpovědnost se stává podmínkou konkurenceschopnosti i úspěchu

Společenská odpovědnost se stává podmínkou konkurenceschopnosti i úspěchu

03. 05. 2016

V posledních letech se do hledáčku firem stále více dostává téma společenské odpovědnosti (CSR). V zahraničí je již jedním z hlavních nástrojů PR a marketingu a jeho význam si uvědomuje i řada českých firem. Není ale jednoduché koncept CSR správně zavést, tak aby fungoval a splnil očekávání, které do něj firmy vkládají. Jednou z cest, jak toho dosáhnout, je účast v programu Národní ceny ČR za společenskou odpovědnost a udržitelný rozvoj

zobrazit celý článek

 

Blíží se termín uzávěrky přihlášek Národních cen

20. 04. 2016

zobrazit celý článek

Obrázek: Národní cena ČR za společenskou odpovědnost a udržitelný rozvoj bude udělována podle evropských pravidel

Národní cena ČR za společenskou odpovědnost a udržitelný rozvoj bude udělována podle evropských pravidel

23. 02. 2016

Rada kvality ČR a Sdružení pro oceňování kvality dnes představily nový model hodnocení Národní ceny ČR za společenskou odpovědnost a udržitelný rozvoj. Organizace, které se ceny zúčastní, budou hodnoceny podle modelu "Committed to Sustainability“ (C2S) vytvořeného Evropskou nadací pro management kvality (EFQM) ve spolupráci s platformou Organizace spojených národů UN Global Compact.

zobrazit celý článek

Obrázek: Ve Španělském sále budou dnes uděleny Národní ceny

Ve Španělském sále budou dnes uděleny Národní ceny

24. 11. 2015

Na slavnostním večeru ve Španělském sále budou dnes večer udělena ocenění v programech Národní ceny kvality ČR a Národní ceny ČR za společenskou odpovědnost

zobrazit celý článek

 

Ministr mládek o NCK a EFQM modelu

21. 04. 2015

Ministr průmyslu a obchoduJan Mládek: "Byla by škoda, kdyby české firmy nemohly využívat výhod, které nabízí moderní metody řízení. Proto dlouhodobě podporujeme Národní ceny kvality, které českým firmám přináší jeden z nejlepších nástrojů managementu kvality — Model excelence EFQM.

zobrazit celý článek

Obrázek: Národní ceny 2014 uděleny

Národní ceny 2014 uděleny

24. 11. 2014

Ve Španělském sále budou předány prestižní Národní ceny kvality ČR a Národní ceny ČR za společenskou odpovědnost

zobrazit celý článek

 

Začíná Měsíc kvality 2014

03. 11. 2014

Přes 80 zemí celého světa bude i v letošním roce slavit Listopad - Měsíc kvality. Připomenou si tak vzrůstající význam kvality v ekonomice, jako klíčové ho prvku konkurenceschopnosti, i v životě celé společnosti, jako důležité součásti strategie udržitelného rozvoje. Česká republika oslaví Měsíc kvality letos počtrnácté a opět budou jeho součástí akce pro odborníky i širokou veřejnost. Tradičním vyvrcholením všech aktivit bude Galavečer s Českou kvalitou a Slavnostní večer na Pražském hradě, na kterém budou předány Národní ceny kvality ČR a Národní ceny ČR za společenskou odpovědnost.

zobrazit celý článek

 

Centrum excelence při ČSJ startuje naplno

01. 04. 2014

Po období pilotního provozu odstartovalo naplno Centrum excelence ČSJ. Pro české firmy a podnikatele se tím otvírá cesta ke sdílení zkušeností se zaváděním a využíváním moderních metod řízení z ČR i ze zahraničí. Centrum excelence tak pomůže snížit zaostávání České republiky v této oblasti, což může významně zlepšit ekonomické výsledky a konkurenceschopnost našich firem.

zobrazit celý článek

 

< 12>

Mediální partneři Národní politiky kvality: